Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Liga moravskoslezské divize – OLOMOUC
20.5.2017 Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 1.místo zisk třídy C …
WDSF Open Zabrze – Poland
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Mládež-Lat – 9.-10.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Májová cena města Vyškova 2017
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Taneční liga 2017 – Grand Prix Austerlitz – Újezd u Brna
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 6.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 11.-12.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 6.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Letní soustředění KST Swing 2017 (přihlášky a propozice)
Propozice SUMMER-CAMP-2017 Přihláška SUMMER CAMP 2017 …………………………………………………………………………………………… Propozice 10T 2017 Přihláška 10T 2017
Grand prix – Trnava-6.5.2017
Mikula Matěj-Beňová Samanta – WDSF-Mládež-Lat – 10.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv
6.5.2017 Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.-6.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 10.-11.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára …
Hlučínská lilie 2017
29.4.2017 Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 3.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 2.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 2.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar …
Marendi 2017- Nymburk
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.-7.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 2.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 11.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
Jarní cena TK TJ Sokol Lysá nad Labem
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 5.-7.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.-10.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Taneční liga Moravskoslezské divize 2017 „O pohár primátorky města Havířov“
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Poděbradský pohár – Radim u Kolína
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 12.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 3.místo Všem párům děkujeme za …
Cena KTS Příbram
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 10.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 5.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 9.-10.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Novohradská číše 2017 – 39. ročník – České Budějovice
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 5.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Mistrovství jižních Čech 2017 – České Budějovice
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
DANCE CUP 2017 – Drnovice
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 9.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 11.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 3.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
Blanenský Danza Cup
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 1.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 3.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 2.místo Všem párům děkujeme za …
TREND CUP 2017-Ostrava
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 8.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
01.-02.04.2017 – Brno Open 2017
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 6.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
Břeclavská romance 2017
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 8.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Lat – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 7.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Ghepardo Open 2017 – II. ročník – Kladno
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Čokoládová cena – Spytihněv
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.místo strong>Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Mistrovství ČR v deseti tancích – Zlín 2017
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I – 5.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 20.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II – 21.-22.místo Všem párům děkujeme za …
Uhlířskojanovická parketa 2017 – 23. ročník
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 7.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 3.místo Našem páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O pohár města Šumperka
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 5.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Jarní cena TK Olymp Olomouc – Dolany Véska
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 9.-10.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – …
MČR v tanečním sportu 2017 – latinskoamerické tance – Praha
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 29.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II – 29.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – …
Jilemnický taneční pohár
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
MČR ve standardních tancích – Hradec Králové 29.1.2017
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I – 10.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II – 16.-17.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I – 18.-20.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Soustředění na MČR 2017 – Latina – Kroměříž
O CUKROVOU ČÍŠI 2017 – Kroměříž
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 6.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 6.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 4.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
PF 2017
Kroměřížský taneční festival 2016
Horký Josef Ján-Zelinková Zuzana – Děti-II-E – 8.místo Horký Josef Ján-Zelinková Zuzana – Junioři-I-E-Stt – 10.-11.místo Horký Josef Ján-Zelinková Zuzana – Junioři-I-E-Lat – 10.místo Malčík …
Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 6.místo Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Lat – 8.místo Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Lat – 9.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Kometa Low Cost – Brno
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA a KST Silueta Praha o.p.s.aneb Praha tancem oděná II
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 14.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 9.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – …
O VŠETULSKOU LENTILKU 2016 – Holešov
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Memoriál PhDr. Miroslava Hýži 2016 – Olomouc
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 14.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …