28.09.2019 – Velká cena MZ Dance a KD Železničářů – Memoriál Aloise Dvořáka – Praha

Malčík Michal-Stoklasová Klára – SuperTL-Junioři-II-Stt – 17.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – SuperTL-Junioři-II-Lat – 21.-22.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – SuperTL-Junioři-II-Stt – 18.-19.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – SuperTL-Junioři-II-Lat – 29.-30.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

21.09.2019 – DANCE CUP 2019 – Pustiměř

Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-B-Lat – 6.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-B-Lat – 6.-7.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-B-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

08.09.2019 – Velká cena města Kojetín

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – Děti-I-E-Kombi – 4.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – Děti-II-E-Kombi – 12.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – Do 8let-E-Kombi – 1.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-Kombi – 4.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Do 8let-E-Kombi – 1.místo
Mezihorák Filip-Látalová Valerie – Junioři-I-D-Stt – 1.místo
Mezihorák Filip-Látalová Valerie – Junioři-II-D-Stt – 1.místo
Kazda David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Kazda David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Kazda David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo
Kazda David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 1.místo
Ščepka Matěj-Kuchařová Eliška – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Ščepka Matěj-Kuchařová Eliška – Junioři-II-B-Lat – 8.místo
Ščepka Matěj-Kuchařová Eliška – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-B-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-B-Lat – 5.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Stt – 5.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Lat – 6.-7.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

07.09.2019 – Dvectis Kometa Cup 2019 – Brno

Malčík Michal-Stoklasová Klára – SuperTL-Junioři-II-Stt – 18.-21.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – SuperTL-Junioři-II-Lat – 21.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – SuperTL-Junioři-II-Stt – 24.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – SuperTL-Junioři-II-Lat – 29.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – SuperTL-Dospělí-Stt – 35.-36.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – SuperTL-Dospělí-Lat – 40.-41.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.