Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 2.místo Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 8.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Výsledky soutěží
27.10.2018 – O pohár starosty města Uherské Hradiště
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 3.místo Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 4.místo Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo Malčík Petr-Chudárková Barbora – …
13.10.2018 – Podzimní CUP 2018 – Zdounky u Kroměříže
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 1.místo Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – …
29.09.2018 – Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci – TK ORION 2018
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo zisk třídy B Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 2.místo Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo Zlámal …
28.09.2018 – QUICK Dance CUP – Olomouc
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 3.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
23.09.2018 – O cenu starosty obce Rapotín „5. ročník“
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 3.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 4.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
22.09.2018 – Taneční festival TK GRADACE 2018 – Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých – Otrokovice
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 7.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.-8.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 9.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – …
15.09.2018 – Babí léto ve Starletu – BRNO
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 3.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 3.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – …
26.08.2018 -Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 – Dolany – Véska
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 13.místo Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 20.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 15.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
O pohár barona Trencka – BRNO
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 7.-8.místo Hossain – …
KOMETA LOW COST – Brno
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.místo Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 8.-9.místo Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 4.místo …
Jaro a Jaro Junior 2018 – Mikulov
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Jarní kvítek 2018 – Brno
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 2.místo Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 1.místo Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-C-Lat – 1.místo Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – …
COOL DANCE 2018 – Praha
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Jumioři-I-Stt – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Jumioři-I-Lat – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Jumioři-I-Stt – 9.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 1.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 1.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 1.místo Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – …
KOMETA LOW COST – Brno
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 5.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 7.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – …
O cenu města Hluk
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 8.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 5.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
Májová cena města Vyškova 2018
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 4.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 1.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – …
STARLET – 50 let TŠ, 60 let TK – BRNO
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 3.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 2.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb – 1.místo Pascarella Tom-Sozanská Natália – …
SPARTA CUP 2018 – Praha
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 7.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O Cenu Dance Studia Starlight – Spytihněv u Zlína
5.5.2018 Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 1.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 2.místo Zlámal Milan-Kolmanová Julie …
TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE – Hlučínská lilie 2018
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 1.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Jarní cena TK Orel Telnice
Hossain – Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb – 2.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv u Zlína
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 4.místo Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 2.místo zisk třídy B Buzáš …
O pohár primátora Města Zlína a hejtmana Zlínského kraje
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 8.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 10.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 11.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
TREND CUP 2018, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu – Ostrava
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 5.místo Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 14.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Velká cena města Kojetína 2018
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 2.místo zisk třídy B Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 12.-13.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.místo Mihók …
Mistrovství České republiky v 10 tancích – Kojetín 24.3.2018
Junioři I Červenák David-Stoklasová Julie – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – 10.místo Mihók David-Ptáčková Julie – 14.místo Děkujeme všem tanečníkům, rodičům, zvukařům, osvětlovačům, spol. TVCOM.cz …
Memoriál Rudolfa Černého – Havířov – Horní Suchá
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 3.místo Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 6.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 4.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Břeclavská romance 2018
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-C-Stt – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.-7.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Mistrovství ČR ve standardních tancích 3.-4.3.2018
Junioři I Červenák David-Stoklasová Julie – 6.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – 11.-12.místo Mihók David-Ptáčková Julie – 20.místo Senioři I Štec Marek-Štecová Monika – 22.místo Hložek …
Říčanský pohár – 41. ročník – Říčany u Prahy 17.-18.2.2018
17.2.2018 Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 10.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 3.místo Štec Marek-Štecová Monika – TL-Senioři-I-Stt – 17.místo Štec Marek-Štecová Monika …
Stříbrná vločka ve Starletu – BRNO
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 1.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Lat – 3.místo Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – …
Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu – latinskoamerické tance – Praha
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 14.-15.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I – 21.místo Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – …
O cukrovou číši 2018 – Kroměříž
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 9.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 4.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Lat – 6.místo Pascarella Tom-Sozanská Natália – …
Velká cena MZ Dance Team – 5.ročník – Praha
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Zimní cena TK Orel Telnice
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 8.místo Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 7.-8.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Vánoční cena Fortuny 2017 s GALAVEČEREM – Kongresové centrum – Zlín
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb – 9.místo Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-Komb – 4.místo Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb – 7.místo Hložek …
Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 2.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Mistrovství ČR v tanečním sportu – Družstva – Brno
Junioři-LAT – 7.místo 1.pár – Červenák David-Stoklasová Julie 2.pár – Mihók David-Ptáčková Julie 3.pár – Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora 4.pár – Malčík Michal-Stoklasová Klára Junioři-STT – …