Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 9.místo Vysloužil Radim-Sedláková Tereza Dospělí-A,M-Lat – 5.místo Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Výsledky soutěží
O Žlutého Smajlíka – soutěž Moravskoslezské diviz – Ostrava
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 1.místo-zisk třídy A Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 1.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-C-Lat – 1.místo Hložek Roman-Hložková …
KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 6.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 15.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 3.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 4.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-C-Lat – 3.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Dynasit Kometa Cup 2015 – Brno
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 2.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 9.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – …
Holický kramflíček 22. ročník
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 1.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Cena SVČ a města Hodonína
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 11.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 14.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-II-D-Lat – 6.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Podzimní CUP 2015 – Nezamyslice
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 12.-14.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Velká cena města Berouna 2015 – 18. ročník
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt- 7.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat- 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 15.-16.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Stt – 5.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 3.místo Hložek Roman-Hložková Eva – …
O cenu starosty obce Rapotín „2. ročník“
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
O pohár starosty města Uherské Hradiště
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo – gratulujeme k třídě C Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 15.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – …
Podzimní cena města Vyškova
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 7.-8.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 13.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 8.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Cena města Týnec nad Sázavou
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 11.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 6.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) – Praha
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 13.-14.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Stt – 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Blanenský Danza Cup – 2015
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.-10.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 11.-12.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Czech Dance Open Ostrava 2015
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-Stt – 15.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-Lat – 13.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
České Budějovice Open 1.ročník
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 1.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 10.místo Našemu páru děkujeme za …
MČR Družstev 2015 – Zlín
Junior-Latina – 4.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie Mikula Matěj-Beňová Samanta Haldina Josef-Kolajová Monika Prokša Nikolas-Prokšová Emma Našim párům obrovská gratulace za krásné umístění a poděkování za …
Taneční festival TK GRADACE – TLD 2015
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Prague Open 2015
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – RS-Adults-Lat – 7.místo Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – WO-Adults-Lat – 31.-32.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-Lat – 33.-35.místo Všem párům děkujeme za …
Májová cena Vyškova
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Stt – 5.místo Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 8.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Stt – 7.místo Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 7.místo Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo Hložek Roman-Hložková Eva – …
O cenu starosty města Kroměříže 2015
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 1.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 6.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – …
Vyškov 2015
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 4.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – …
Grand Prix – Hradec Králové
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 2.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 2.místo Všem párům děkujeme za …
Blanenský Danza Cup
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 2.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 1.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 1.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – …
Čokoládová cena – Spytihněv u Zlína
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
Břeclavská romance 2015
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 1.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – …
Přáslavický pohár 2015
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Stt – 3.místo Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Lat – 4.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 6.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – …
Brno Open 2015 – pohárová soutěž
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 14.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 21.místo Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Brno Open 2015 (22.3.)
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 17.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 3.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
Brno Open 2015 (21.3.)
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 20.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 3.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 4.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
Mistrovství ČR v kombinaci 10 tanců
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II – 4.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II – 7.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II – 13.místo Našim párům děkujeme za …
O pohár města Šumperka
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 6.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 6.-7.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – …
Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II – 4.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II – 10.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II – 14.místo Jurkovič Filip-Joachimczyková – Mládež …
Pohár TK AD Praha
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 8.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 4.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Kladenský pohár
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-Lat – 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Zimní cena-Brno
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 10.-11.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 12.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 10.-11.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
MČR ve Standardních tancích – Otrokovice
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-Stt – 7.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Jun-II-Stt – 16.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – Jun-II-Stt – 27.-28.místo Našim párům děkujeme za …