Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 1.místo zisk třídy B Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Výsledky soutěží
Dvectis Kometa Cup 2017 – Brno
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 3.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 19.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
Podzimní cena TK AMICIA Dance Praha a KST Silueta Praha
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 6.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 2.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
DANZA Life! CUP – Brno
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 5.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 2.místo Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Svatomartinská cena města Vyškova 2017
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 5.-6.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
World Dance Festival Györ – Hungary 4.11.2017
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – WDSF-Open-Junioři-II-Lat – 2.místo Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – WDSF-Open-Mládež-Lat – 13.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
XVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 7.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 2.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Hradec Králové Open 2017
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – WDSF-Open-Mládež-Lat – 19.-22.místo Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Open-Junioři-I-Stt – 9.místo Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Open-Junioři-I-Lat – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
KOMETA LOW COST – Brno
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 6.-7.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O cenu města Neratovic 2017 – 20.ročník
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 1.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Podzimní listí – Fialová vosa Vladimíra Buryana – Brno
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 5.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Laugaricio Cup 2017 Slovakia – Trencin
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – WDSF-Open-Mládež-Lat – 7.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – WDSF-Open-Mládež-Lat – 9.místo Oběma párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) – Praha
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 1.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 7.místo Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Velká cena Tábora 19. ročník
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 2.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Velká cena TŠ HES – Praha
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 1.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.-10.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O pohár starosty města Uherské Hradiště
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 2.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 11.místo Pascarella Tom-Sozanská Natália – …
KOMETA LOW COST – Brno
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
O cenu starosty obce Rapotín „4. ročník“
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 3.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.-10.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 2.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
Czech Dance Open – Ostrava 30.9.-1.10.2017
Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Junioři-I-Stt – 22.místo Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Junioři-I-Lat – 7.místo Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Junioři-I-Lat – 23.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Podzimní CUP2017 – Zdounky u Kroměříže
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 4.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Otevřená šance – Říjnová cena – Hradec Králové
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 4.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
České Budějovice Open – 3. ročník
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 1.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 4.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 3.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – …
Kistelek Open 2017 – Hungary
Štec Marek-Štecová Monika – WDSF-Senioři-II-Open-Stt – 13.místo Štec Marek-Štecová Monika – WDSF-Senioři-I-World Championship-Stt – 79.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k …
WDSF Croatian Trophy 2017 – Zagreb
Jakub Zaorálek-Barbora Kolmanová – WDSF-Junioři-II-Lat – 5.místo Jakub Zaorálek-Barbora Kolmanová – WDSF-Mládež-Lat – 11.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Taneční festival TK GRADACE 2017 – TL Juniorů, Mládeže a Dospělých – Otrokovice 24.9.2017
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 16.místo Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 4.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 20.-21.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Taneční festival TK GRADACE 2017 – Otrokovice 23.9.2017
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 3.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
MISTROVSTVÍ ČECH 2017 – Hradec Králové
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 – Super TL – Dolany Véska
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 13.-15.místo Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 13.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
O pohár barona Trencka – BRNO
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 13.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – …
Jarní pohár ASTRA Praha 2017- neděle 4.6.2017
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 6.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 5.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Cena SVČ a města Hodonína
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 3.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 2.místo Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Velká cena města Kojetín
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
O cenu města Hluk
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 8.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Cena Posázaví – Týnec nad Sázavou
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 6.místo zisk třídy M Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Tábor OPEN 18. ročník
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Liga moravskoslezské divize – OLOMOUC
20.5.2017 Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 1.místo zisk třídy C …
WDSF Open Zabrze – Poland
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Mládež-Lat – 9.-10.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Májová cena města Vyškova 2017
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Taneční liga 2017 – Grand Prix Austerlitz – Újezd u Brna
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 6.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 11.-12.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 6.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Grand prix – Trnava-6.5.2017
Mikula Matěj-Beňová Samanta – WDSF-Mládež-Lat – 10.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.