Vyškov 2015

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 7.-9..místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Stt – 1.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 4.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb – 17.-18.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 7.-8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Grand Prix – Hradec Králové

Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 6.-7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Stt – 6.-7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Lat – 6.-7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Čokoládová cena – Spytihněv u Zlína

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 3.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 10.-11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb. – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 3.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Hobby-Junior-I-Komb. – 5.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb. – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Břeclavská romance 2015

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 2.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 7.-8.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-II-Komb. – 7.-8.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 12.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Děti-II – 9.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 14.-15.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Přáslavický pohár 2015

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Stt – 3.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Lat – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 5.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senior-Lat – 4.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 14.-15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 15-16..místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 15-16..místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Brno Open 2015 (22.3.)

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 17.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Brno Open 2015 (21.3.)

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 20.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 9.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 17.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 13.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 9.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 4.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 9.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár města Šumperka

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 6.-7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 10.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb – 7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 9.-10.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb – 16.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 11.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 6.-8.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-C-Stt – 8.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 13.-14.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 15.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II – 10.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II – 14.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková – Mládež – 24.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Do 21let – 5.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Dospělí – 19.-20.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Pohár TK AD Praha

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 4.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Zimní cena-Brno

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 10.-11.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 12.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 10.-11.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 13.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 14.-16.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-C-Stt – 9.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 20.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Lat – 8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

CRYSTAL CUP – Ostrava

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Stt – 1.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Lat – 3.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční večírek 2014

Srdečně zveme všechny členy klubu, jejich rodiče a přátele na každoroční „Vánoční večírek“ konaný dne 20.12.2014 v areálu loděnice na Bágráku od 17:00 hod. Podarujeme se drobnými dárečky, něco pojíme a popijeme a snad si i zatancujeme 🙂

Na všechny se moc těšíme

Kateřina Kolmanová a Radim Přádka

Vánoční Akademie 2014

Zveme všechny rodiče a přátele tanečníků KST Swing na přehlídku ukázek standardních a latinskoamerických tanců, která se koná dne 18.12.2014 na Domu kultury v Kroměříži v 18:00 hod.

Za KST Swing Radim Přádka a Kateřina Kolmanová

Kroměřížský taneční festival 2014

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Lat – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 5.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 12.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 6.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-C-Stt – 2.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-B-Lat – 12.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-Lat – 11.-12.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 20.-22.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 5.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 23.-24.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-II-Komb – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 5.-6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-II-Komb – 6.-7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 16.-17.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 13.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-II-Komb – 18.-20.místo

Děkujeme všem členům klubu a rodičům za pomoc při organizaci Tanečního festivalu a přípravě Galavečera tanečního sportu.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční cena Fortuny 2014 – Zlín

Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 14.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kometa Dynasit Cup 2014 – Brno

Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-B-Lat – 10.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-I-Stt – 4.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-I-Lat – 4.místo

Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 14.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

MISTROVSTVÍ MORAVY – BRNO

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Jun-II-B-Lat – 10.-11.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 10.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Všetulskou lentilku – Holešov

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Jun-II-B-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-II-Komb – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár starosty města Uherské Hradiště

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Jun-II-B-Lat – 6.-7.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 13.-15.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-I-Komb – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Junior-I-Komb – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Junior-II-Komb – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu města Neratovic 2014 – Neratovice

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Jun-I-Stt – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Jun-I-Lat – 3.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 1.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Jun-II-Stt – 12.-14.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Jun-II-Lat – 8.-9.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup – Blansko

Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-C-Stt – 5.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-B-Lat – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Jun-II-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Jun-II-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Jun-II-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Jun-II-Lat – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní cup 2014 – Nezamyslice

Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-I-Komb – 4.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-C-Stt – 3.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-B-Lat – 12.-13.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 14.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Czech Dance Open 4.-5.10.2014 – Ostrava

Radim Přádka-Kateřina Kolmanová – Mistrovství světa profesionálů v showdance latinskoamerických tanců – 6.místo

WDSF Open:
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – JuniorI-Stt – 14.-15.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – JuniorI-Lat – 12.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – JuniorII-Stt – 20.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – JuniorII-Lat – 24.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční festival TK GRADACE – TLJM 2014

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-JuniorI-Stt – 4.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-JuniorI-Lat – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-JuniorII-Stt – 12.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-JuniorII-Lat – 11.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-JuniorII-Stt – 10.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-JuniorII-Lat – 9-10.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-JuniorII-Lat – 19.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – TL-Mládež-Lat – 13.místo

Mikula Matěj-Beňová Samanta – JuniorII-C-Stt – 3.místo-získaná třída „B“
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 9.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-A-Lat – 20.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-C-Stt – 1.místo-získaná třída „B“

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Danceshow

V pátek 14.11.2014 proběhne exhibiční vystoupení neboli „Danceshow“ tanečních párů KST Swing Kroměříž na Domu kultury v Kroměříži.

Program akce:
od 09:00 hod – vystoupení pro školy
od 18:30 hod – večerní vystoupení