O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT

sobota 7.5.2016
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 4.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 13.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb. – 5.místo

neděle 8.5.2016
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Stt – 5.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Lat – 2.místo nová třída A
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-C-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Valčík – 13.-17.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 12.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 5.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Valčík – 9.-12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Hlučínská lilie 2016

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.-10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Lat – 11.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Stt – 1.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu Sokola Kroměříž 2016

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb. – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junior-I-E-Komb. – 2.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Stt – 4.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Lat – 3.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 8.-9.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 12.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 2.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár klubu sportovního tance Swing Kroměříž

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 10.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 11.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 6.-8.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junior-I-E-Komb. – 7.-8.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 6.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb. – 2.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Veľká cena Záhoria – Bratislava

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 2.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Hořickou trubičku 2016

Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 10.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 4.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.-10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 9.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 13.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 4.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 6.-7.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu – Zlín 2016

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 17.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Lat – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 5.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 8.-9.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 9.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-D-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 4.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 13.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dance cup 2016 – Drnovice

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 8.-9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 6.-7.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 12.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Břeclavská romance 2016

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 5.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Lat – 11.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Brno Open 2016

19.3.2016:
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 17.místo
Apolenář Miroslav & Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 20.-21.místo
WDSF-World-Open-Lat:
Matěj Mikula-Samanta Beňová – 72.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – 78.místo

20.3.2016:
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 7.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 7.místo
Apolenář Miroslav & Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 19.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 4.místo
WDSF-Mládež-Open-Lat:
Matěj Mikula-Samanta Beňová – 26.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR – STT – 2016 – Praha

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I – 24.-26.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II – 21.-23.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Mládež – 22.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I – 23.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II – 13.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár města Šumperka

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 7.-8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo – zisk třídy B
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Lat – 8.-9..místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Dospělí-B-Stt – 1.místo – zisk třídy A
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 9.-11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha

Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 13.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-Stt – 21.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 13.-14.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 13.-14.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 17.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Žďárský pohár 2016

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 1.místo-získaná třída B
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 9.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 4.místo
Haldina Josef & Kolajová Monika – Dospělí-B-Stt – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 8.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016 – Olomouc

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-Lat – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-Lat – 16.-17.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Mládež-Lat – 19.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Mládež-Lat – 23.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Dospělí-Lat – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme ke skvělým výsledkům.

Sněhová vločka – O pohár Mistra Yody – BRNO

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 8.-10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 18.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Dospělí-B-Stt – 3.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 13.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-E-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-E-Lat – 7.-8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-E-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-E-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Žlutého Smajlíka – soutěž Moravskoslezské diviz – Ostrava

Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 1.místo-zisk třídy A
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 7.-8.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 9.-10.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 9.-10.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 13.-14.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 5.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 13.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 8.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Junior-II-Lat – 11.-12..místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Komb – 3.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 7.-8.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Junior-I-E-Komb – 8.-9.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 9.-10.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 7.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Junior-I-E-Komb – 4.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Junior-II-E-Komb – 5.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-E-Komb – 3.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-Lat – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senior-E-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senior-E-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 16.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senior-I-B-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 9.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 4.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem partnerům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dynasit Kometa Cup 2015 – Brno

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 9.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 14.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 2.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-I-E – 8.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 14.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 19.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junir-I-E-KOMB – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 10.-11.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 6.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Junior-II-Lat – 11.-13.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Cena SVČ a města Hodonína

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 11.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 14.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-II-D-Lat – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 3.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-I-E – 6.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 12.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 11.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní CUP 2015 – Nezamyslice

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 12.-14.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 12.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 2.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 7.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 5.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha

Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 15.-16.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Stt – 5.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 15.-16.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-D-Lat – 2.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu starosty obce Rapotín „2. ročník“

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Komb – 4.místo
Hoza Tomáš-Konečná Natalie – Dospělí-E-Stt – 1.místo
Hoza Tomáš-Konečná Natalie – Dospělí-E-Lat – 1.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Dospělí-E-Stt – 5.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Dospělí-E-Lat – 5.-6.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár starosty města Uherské Hradiště

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo – gratulujeme k třídě C
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 6.-9.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Komb – 6.-8.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 10.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senior-E-Stt – 1.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní cena města Vyškova

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 7.-8.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 13.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 8.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 15.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 7.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-I-E – 11.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 16.-17.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.