Kroměřížský taneční festival 2016

Horký Josef Ján-Zelinková Zuzana – Děti-II-E – 8.místo
Horký Josef Ján-Zelinková Zuzana – Junioři-I-E-Stt – 10.-11.místo
Horký Josef Ján-Zelinková Zuzana – Junioři-I-E-Lat – 10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 10.-11.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Stt – 8.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Lat – 8.-9.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Stt – 13.-14.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 15.-16.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Lat – 4.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 16.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Lat – 16.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-B-Lat – 12.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – TL-Junioři-II-Lat – 23.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 10.-11.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 14.-15.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 13.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 3.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Lat – 8.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Lat – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-D-Stt – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA a KST Silueta Praha o.p.s.aneb Praha tancem oděná II

Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 14.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 9.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 10.-11.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 9.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 8.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Memoriál PhDr. Miroslava Hýži 2016 – Olomouc

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 14.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Stt – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční liga Moravskoslezské divize – 5. ročník soutěže „O žlutého smajlíka“

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 14.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 7.-8.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Stt – 16.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Stt – 11.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Lat – 18.-19.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 11.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-C-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dvectis Kometa Cup 2016 – Brno 6.11.2016

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-E-Komb. – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 15.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 14.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dvectis Kometa Cup 2016 – Brno 5.11.2016

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 7.-8.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 19.-20.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 9.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Stt – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár starosty města Uherské Hradiště

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Stt – 6.-7..místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 8.-9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-C-Stt – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kometa Low Cost – Brno

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 8.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Velká cena Tábora 18. ročník

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 7.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 5.-6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu starosty obce Rapotín „3. ročník“

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 12.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu TK Orel Telnice

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 5.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A_Stt – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A_Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní cena města Vyškova

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 12.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Lat – 8.-10.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Stt – 12.-14.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 15.-16.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 7.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní CUP 2016 – Zdounky u Kroměříže

Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 4.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 12.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 17.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Lat – 7.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 12.-13.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 5.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

České Budějovice Open 2.ročník

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 5.-6.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo zisk třídy A

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR družstev 2016 – Brno

Junioři – 9.místo

Družstvo Stt:
Červenák David-Stoklasová Julie – 1.pár
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – 2.pár
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – 3.pár
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – 4.pár

Družstvo Lat:
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – 1.pár
Červenák David-Stoklasová Julie – 2.pár
Malčík Michal-Stoklasová Klára – 3.pár
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – 4.pár

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kometa Low Cost – Brno

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční festival TK GRADACE

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 15.-16.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 9.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 7.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 16.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 18.-19.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 17.-18.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 4.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Komb. – 3.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 16.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

CENA PRASKAČKY

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 10.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 3.místo – zisk třídy C
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár barona Trencka – BRNO

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Stt – 13.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 7.-8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 7.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Lat – 7.-8.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 3.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senior-I-D-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Lat – 20.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Jaro a Jaro Junior 2016 – Mikulov

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 3.místo zisk třídy C
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junior-I-E-Komb. – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

SPARTA CUP 2016 – Praha

Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 5.místo
Pohárová soutěž
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-A-M-Stt – 20.-21.místo

Našemu páru blahopřejeme k umístění.

Cena SVČ a města Hodonína

Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 6.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo zisk třídy C
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Jarní kvítek 2016 – Brno

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 1.místo zisk třídy „C“
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 11.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 2.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Tábor OPEN 17. ročník

sobota 21.5.
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 12.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 7.-8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo zisk třídy C

neděle 22.5.
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 14.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Májová cena města Vyškova 2016

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo zisk třídy B
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 5.-6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 8.-9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 8.-9.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 13.-14.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 11.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 12.-14.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junior-I-E-Komb. – 7.-8..místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.