O pohár starosty města Uherské Hradiště

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 11.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 7.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb – 4.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-II-Komb – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

KOMETA LOW COST – Brno

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 15.-16.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 1.místo zisk třídy B

Oběma párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu starosty obce Rapotín „4. ročník“

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.-10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.-7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-C-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Komb – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Czech Dance Open – Ostrava 30.9.-1.10.2017

Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Junioři-I-Stt – 22.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Junioři-I-Lat – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Junioři-I-Lat – 23.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – WDSF-Junioři-I-Lat – 27.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – WDSF-Mládež-Lat – 14.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění

Podzimní CUP2017 – Zdounky u Kroměříže

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 14.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 16.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 13.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 6.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 9.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

České Budějovice Open – 3. ročník

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční festival TK GRADACE 2017 – TL Juniorů, Mládeže a Dospělých – Otrokovice 24.9.2017

Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 16.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 20.-21.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 11.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 25.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 23.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 27.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 6.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Dospělí-Lat – 14.-15.místo

Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční festival TK GRADACE 2017 – Otrokovice 23.9.2017

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 9.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.-8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 11.-12.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 13.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 10.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 – Super TL – Dolany Véska

Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 13.-15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 13.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 18.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 18.-20.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 29.-30.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 24.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár barona Trencka – BRNO

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 13.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 17.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Velká cena města Kojetín

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 19.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 1.místo zisk třídy B
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-I-Komb. – 3.místo
Tučapec Adam-Horká Marie Anna – TPV-Děti-I-Komb. – 5.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-I-Komb. – 8.-9.místo
Behanec Adam-Tkáčová Sofie – TPV-Děti-I-Komb. – 8.-9.místo
Vavřina Rostislav-Poláčková Beáta – TPV-Děti-I-Komb. – 10.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-II-Komb. – 7.místo
Hošek Dominik-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb. – 8.místo
Tučapec Adam-Horká Marie Anna – TPV-Děti-II-Komb. – 9.místo
Behanec Adam-Tkáčová Sofie – TPV-Děti-II-Komb. – 10.místo
Vavřina Rostislav-Poláčková Beáta – TPV-Děti-II-Komb. – 12.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-II-Komb. – 13.místo
Ptáčková Lída – Děti-I-OST – 1.místo
Ingrová Karolína – Děti-I-OST – 2.místo
Ingrová Kateřina – Děti-I-OST – 3.místo
Bartoňová Tereza – Děti-I-OST – 4.místo
Petříková Eliška – Děti-I-OST – 5.místo
Judasová Nela – Děti-I-OST – 6.místo
Drápalíková Sofie – Děti-I-OST – 7.místo
Matušínská Anna – Děti-I-OST – 8.místo
Hýsková Ema – Děti-I-OST – 9.místo
Kopecká Veronika – Děti-I-OST – 10.místo
Válková Emma – Děti-I-OST – 11.místo
Kolmanová Julie – Děti-II-OST – 2.místo
Ptáčková Lída – Děti-II-OST – 5.místo
Ingrová Karolína – Děti-II-OST – 6.místo
Smetanová Andrea – Děti-II-OST – 7.místo
Urbánková Marie – Děti-II-OST – 9.místo
Lidincová Karolína – Děti-II-OST – 10.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Stt – 2.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Lat – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Komb. – 2.místo
Hnízdil Matěj-Kolmanová Julie – TPV-Junioři-I-Komb. – 6.místo
Kolmanová Julie – TPV-Junioři-I-OST – 2.místo
Lidincová Karolína – TPV-Junioři-I-OST – 7.místo
Smetanová Andrea – TPV-Junioři-I-OST – 8.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu města Hluk

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.-9.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 12.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 4.místo
Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 7.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 8.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Tábor OPEN 18. ročník

Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Liga moravskoslezské divize – OLOMOUC

20.5.2017
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 1.místo zisk třídy C
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 7.-8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 3.místo

21.5.2017
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 10.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Májová cena města Vyškova 2017

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 9.-10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 8.-9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 13.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 11.-12.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 7.-8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 5.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv

6.5.2017
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.-6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 10.-11.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 12.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo

7.5.2017
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Hlučínská lilie 2017

29.4.2017
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 1.místo
30.4.2017
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Marendi 2017- Nymburk

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.-7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 11.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 13.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 15.-17.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 7.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 13.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 24.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 8.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 16.-18.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 17.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční liga Moravskoslezské divize 2017 „O pohár primátorky města Havířov“

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Cena KTS Příbram

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 10.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 9.-10.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 19.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 12.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 13.-14..místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 18.-19..místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.