Říčanský pohár – 41. ročník – Říčany u Prahy 17.-18.2.2018

17.2.2018
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 10.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – TL-Senioři-I-Stt – 17.místo
Štec Marek-Štecová Monika – TL-Senioři-II-Stt – 10.místo
Štec Marek-Štecová Monika – TL-Senioři-II-Lat – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 7.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-II-A-Stt – 7.-9.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-I-Stt – 16.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-II-Stt – 11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-II-Lat – 3.místo

18.2.2018
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Stt – 6.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Stříbrná vločka ve Starletu – BRNO

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Stt – 4.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství České republiky 2018 v tanečním sportu – latinskoamerické tance – Praha

Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 14.-15.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I – 21.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Mládež – 8.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Mládež – 18.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-II – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II – 6.místo

O cukrovou číši 2018 – Kroměříž

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Lat – 6.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 5.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Stt – 5.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 8.-9.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 8.-9.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb – 3.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-Komb – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Velká cena MZ Dance Team – 5.ročník – Praha

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 3.místo
Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-OST – 3.místo
Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-OST – 5.místo

Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční cena Fortuny 2017 s GALAVEČEREM – Kongresové centrum – Zlín

Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb – 9.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-Komb – 4.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb – 7.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 26.-27.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 12.-14.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo zisk třídy B
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb – 8.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb – 11.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-E-Komb – 5.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-E-Komb – 7.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – Děti-I-E-Komb – 9.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – Děti-II-E-Komb – 14.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-I-E-Komb – 7.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-II-E-Komb – 11.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Lat – 2.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-I-Komb – 8.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-II-Komb – 10.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – TPV-Děti-II-Komb – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 14.-15.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 16.-17.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Junioři-II-Lat – 13.místo (odstoupil-zranění)
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Stt – 9.-10.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Lat – 8.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR v tanečním sportu – Družstva – Brno

Junioři-LAT – 7.místo

1.pár – Červenák David-Stoklasová Julie
2.pár – Mihók David-Ptáčková Julie
3.pár – Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora
4.pár – Malčík Michal-Stoklasová Klára

Junioři-STT – 8.místo

1.pár – Červenák David-Stoklasová Julie
2.pár – Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora
3.pár – Malčík Michal-Stoklasová Klára
4.pár – Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dvectis Kometa Cup 2017 – Brno

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 19.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 15.-16.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 35.-37.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 10.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 29.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 24.-26.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 31.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 31.-34.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Stt – 19.-22.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Lat – 8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Svatomartinská cena města Vyškova 2017

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 5.-6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.-8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 5.-6.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 5.-6-místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

XVII. Dance Sport festival Hodonín Grand Prix

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 3.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 12.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 12.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 1.místo zisk třídy B
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Hradec Králové Open 2017

Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – WDSF-Open-Mládež-Lat – 19.-22.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Open-Junioři-I-Stt – 9.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Open-Junioři-I-Lat – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – WDSF-Open-Junioři-I-Stt – 19.-21.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – WDSF-Open-Junioři-I-Lat – 10.-11.-místo
Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Open-Děti-I a II-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Open-Děti-I a II-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Open-Junioři-I-Stt – 32.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Open-Junioři-I-Lat – 19.-místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár starosty města Uherské Hradiště

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 11.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 7.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb – 4.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-II-Komb – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

KOMETA LOW COST – Brno

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 15.-16.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 1.místo zisk třídy B

Oběma párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu starosty obce Rapotín „4. ročník“

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.-10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.-7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-C-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Komb – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Czech Dance Open – Ostrava 30.9.-1.10.2017

Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Junioři-I-Stt – 22.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Junioři-I-Lat – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – WDSF-Junioři-I-Lat – 23.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – WDSF-Junioři-I-Lat – 27.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – WDSF-Mládež-Lat – 14.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění

Podzimní CUP2017 – Zdounky u Kroměříže

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 14.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 16.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 13.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 6.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 9.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

České Budějovice Open – 3. ročník

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční festival TK GRADACE 2017 – TL Juniorů, Mládeže a Dospělých – Otrokovice 24.9.2017

Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 16.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 20.-21.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 11.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 25.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 23.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 27.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 6.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Dospělí-Lat – 14.-15.místo

Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční festival TK GRADACE 2017 – Otrokovice 23.9.2017

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 9.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.-8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 11.-12.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 13.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 10.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2017 – Super TL – Dolany Véska

Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 13.-15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 13.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 18.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 18.-20.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 29.-30.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 24.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár barona Trencka – BRNO

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 13.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 17.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.