27.04.2019 – TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE – Hlučínská lilie 2019 – Hlučín

Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-C-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Lat – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Stt – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

20.04.2019 – Velká cena hejtmanky Jihočeského kraje, Velká cena primátora Statutárního města – České Budějovice

Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – TL-Dospělí-Stt – 15.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – TL-Dospělí-Lat – 27.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Dospělí-B-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Dospělí-B-Lat – 2.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Mládež-B-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Mládež-B-Lat – 4.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

20.04.2019 – Velikonoční cena TK AMICIA DANCE PRAHA

Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Stt – 2.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Lat – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Lat – 5.-6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Bartošeková Irena – Senioři-I-B-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

14.04.2019 – Brněnský drak – Memoriál Vladimíra Buryana (90 let) – BRNO

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Stt – 11.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Lat – 13.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 2.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 8.-11.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

13.04.2019 – Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv u Zlína

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Stt – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 6.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-C-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-B-Lat – 9.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

07.04.2019 – Blanenský Danza Cup – Blansko

Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 1.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 2.místo zisk třídy „B“
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-C-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-B-Lat – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 5.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Mládež-B-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Dospělí-B-Stt – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

06.04.2019 – TREND CUP 2019-Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu – Ostrava

Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 12.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-II-Stt – 18.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 17.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-II-Lat – 23.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-II-Stt – 12.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-II-Lat – 16.místo

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Stt – 7.-8.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Lat – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

31.03.2019 – Velká cena města Brna – postupová soutěž třídy A

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Stt – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Bartošeková Irena – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Bartošeková Irena – Senioři-I-A-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-B-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

30.03.2019 – Mistrovství ČR – kombinace 10 tanců 2019 – Roudnice nad Labem

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I – 10.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-I – 16.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 19.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I – 21.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II – 29.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

24.03.2019 – „Moravskoslezská taneční liga 2019“ – Memoriál Rudolfa Černého – Havířov – Horní Suchá

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Stt – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-II-D-Stt – 1.místo zisk třídy „C“
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 9.-10.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 6.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Stt – 7.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Lat – 8.-10.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

16.03.2019 – Břeclavská romance 2019

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Stt – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Lat – 6.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-Komb – 5.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Do 8 let-Komb – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

02.03.2019 – O pohár města Šumperka

Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-C-Lat – 2.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Dospělí-B-Stt – 3.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Mládež-B-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

23.02.2019 – Mistrovství České republiky v latinskoamerických tancích – Zlín 2019

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I – 8.místo
Mezihorák Filip-Horatiusová Klaudie – Junioři-I – 13.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 18.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I – 21.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

16.02.2019 – Říčanský pohár 2019 – 42. ročník

Štec Marek-Štecová Monika – SuperTL-Senioři-II-Stt – 14.místo
Štec Marek-Štecová Monika – SuperTL-Senioři-II-Lat – 7.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 5.-6.místo
Apolenář Miroslav-Bartošeková Irena – SuperTL-Senioři-I-Lat – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR STT družstva 2019 – 3.2.2019

Junioři – STT – 6.místo

1.pár – Krajský Šimon_Samuel – Stoklasová Julie
2.pár – Mihók David – Ptáčková Julie
3.pár – Malčík Michal – Stoklasová Klára
4.pár – Malčík Petr – Chudárková Barbora

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR STT 2019 – 2.2.2019

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I – 12.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-I – 14.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 18.-19.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

12.01.2019 – O CUKROVOU ČÍŠI 2019 – Kroměříž

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 4.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

16.12.2018 – Vánoce ve Starletu – BRNO

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Lat – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo zisk třídy „C“
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

01.12.2018 – Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018

Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 14.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 11.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 12.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 14.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 19.místo
Mezihorák Filip-Horatiusová Klaudie – TL-Junioři-I-Lat – 21.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – TL-Junioři-I-Lat – 23.-25.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 4.místo zisk třídy „C“
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – TL-Junioři-II-Stt – 16.-17.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – TL-Junioři-II-Lat – 24.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-B-Stt – 8.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-B-Lat – 12.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 4.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 10.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 13.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 5.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-Komb. – 8.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-Komb. – 17.-18.místo
Behanec Adam-Žurovská Adéla – TPV-Děti-I-Komb. – 9.místo
Behanec Adam-Žurovská Adéla – TPV-Děti-II-Komb. – 15.-16.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-B-Lat – 2.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

24.11.2018 – Podzimní pohár ASTRA Praha 2018

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 4.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 10.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 8.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

11.11.2018 – Danza LIFE! Cup – Brno

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.-7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

03.11.2018 – DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

03.11.2018 – TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2018 – Český Těšín

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 7.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

27.10.2018 – O pohár starosty města Uherské Hradiště

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

13.10.2018 – Podzimní CUP 2018 – Zdounky u Kroměříže

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 1.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

29.09.2018 – Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci – TK ORION 2018

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo zisk třídy B
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 2.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.-7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

22.09.2018 – Taneční festival TK GRADACE 2018 – Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých – Otrokovice

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.-8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 11.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

15.09.2018 – Babí léto ve Starletu – BRNO

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 5.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.