16.12.2018 – Vánoce ve Starletu – BRNO

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Lat – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo zisk třídy „C“
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

01.12.2018 – Kroměřížský taneční festival klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2018

Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 14.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 11.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 12.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 14.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 19.místo
Mezihorák Filip-Horatiusová Klaudie – TL-Junioři-I-Lat – 21.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – TL-Junioři-I-Lat – 23.-25.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 4.místo zisk třídy „C“
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – TL-Junioři-II-Stt – 16.-17.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – TL-Junioři-II-Lat – 24.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-B-Stt – 8.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-B-Lat – 12.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 4.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 10.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 13.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 5.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-Komb. – 8.místo
Smutek Jiří-Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-Komb. – 17.-18.místo
Behanec Adam-Žurovská Adéla – TPV-Děti-I-Komb. – 9.místo
Behanec Adam-Žurovská Adéla – TPV-Děti-II-Komb. – 15.-16.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-B-Lat – 2.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

24.11.2018 – Podzimní pohár ASTRA Praha 2018

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 4.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 10.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 8.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

11.11.2018 – Danza LIFE! Cup – Brno

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.-7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

03.11.2018 – DANCE SPORT FESTIVAL HODONÍN

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

03.11.2018 – TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLEZSKÉ DIVIZE 2018 – Český Těšín

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 7.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

27.10.2018 – O pohár starosty města Uherské Hradiště

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

13.10.2018 – Podzimní CUP 2018 – Zdounky u Kroměříže

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 1.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

29.09.2018 – Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci – TK ORION 2018

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo zisk třídy B
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 2.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.-7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

22.09.2018 – Taneční festival TK GRADACE 2018 – Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých – Otrokovice

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.-8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 11.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

15.09.2018 – Babí léto ve Starletu – BRNO

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 5.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

26.08.2018 -Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 – Dolany – Véska

Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 13.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 20.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 15.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 19.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – TL-Junioři-I-Lat – 22.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár barona Trencka – BRNO

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 7.-8.místo
Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 6.-7.místo
Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 11.místo
Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 11.-12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

KOMETA LOW COST – Brno

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 8.-9.místo
Hossain – selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 10.-11.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Jarní kvítek 2018 – Brno

Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 2.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 1.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-C-Lat – 1.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

COOL DANCE 2018 – Praha

Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Jumioři-I-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Jumioři-I-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Jumioři-I-Stt – 9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Jumioři-I-Lat – 13.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Jumioři-I-Stt – 15.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Jumioři-I-Lat – 9.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

CENA SVČ A MĚSTA HODONÍNA

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 1.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-C-Lat – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

KOMETA LOW COST – Brno

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 7.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 6.-7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu města Hluk

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 11.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Májová cena města Vyškova 2018

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 2.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

STARLET – 50 let TŠ, 60 let TK – BRNO

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb – 1.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 6.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Cenu Dance Studia Starlight – Spytihněv u Zlína

5.5.2018

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 2.místo

6.5.2018

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE – Hlučínská lilie 2018

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv u Zlína

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 2.místo zisk třídy B
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 7.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 10.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 3.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár primátora Města Zlína a hejtmana Zlínského kraje

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 11.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 7.-8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 6.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb. – 2.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 3.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 8.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Stt – 5.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

TREND CUP 2018, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu – Ostrava

Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 14.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 16.-17.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 15.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Lat – 5.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Velká cena města Kojetína 2018

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 2.místo zisk třídy B
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 12.-13.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 11.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 2.místo zisk třídy B
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Lat – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 10.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Stt – 8.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 6.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-Komb. – 2.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-E-Komb. – 6.místo
Hošek Dominik-Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-komb. – 6.místo
Hošek Dominik-Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-komb. – 12.-13.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – TPV-Děti-II-Komb. – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – TPV-Junioři-I-Komb. – 1.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Komb. – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-II-Stt – 4.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství České republiky v 10 tancích – Kojetín 24.3.2018

Junioři I
Červenák David-Stoklasová Julie – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – 10.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – 14.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům, zvukařům, osvětlovačům, spol. TVCOM.cz a dalším, kteří se podíleli na přípravě sálu a na hladkém průběhu soutěžního dne.
Městu Kojetín děkujeme za příjemné prostředí sportovní haly. Všem sponzorům děkujeme za příspěvky a dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Memoriál Rudolfa Černého – Havířov – Horní Suchá

Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 9.místo
Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-OST – 4.místo

Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Břeclavská romance 2018

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.-7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.-7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Lat – 2.místo – zisk třídy B
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 1.místo – zisk třídy C

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR ve standardních tancích 3.-4.3.2018

Junioři I
Červenák David-Stoklasová Julie – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – 11.-12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – 20.místo

Senioři I
Štec Marek-Štecová Monika – 22.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – 23.-24.místo

Senioři II
Štec Marek-Štecová Monika – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Říčanský pohár – 41. ročník – Říčany u Prahy 17.-18.2.2018

17.2.2018
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 10.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – TL-Senioři-I-Stt – 17.místo
Štec Marek-Štecová Monika – TL-Senioři-II-Stt – 10.místo
Štec Marek-Štecová Monika – TL-Senioři-II-Lat – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 7.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-II-A-Stt – 7.-9.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-I-Stt – 16.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-II-Stt – 11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-II-Lat – 3.místo

18.2.2018
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Stt – 6.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.