Májová cena Vyškova

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Stt – 5.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 8.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 4.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Hobby-Dospělí-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Stt – 7.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 7.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 14.-15.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Valčík – pohárová soutěž – 6.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-C-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Valčík – pohárová soutěž – 13.-16.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senior-I-B-Lat – 1.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Hobby-Dospělí-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 9.-10.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 12.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 7.-8.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 10.-11.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 7.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 12.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 3.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 8.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

MÁJOVÁ KOLOVÁ – 8.5.2015

Májová kolová – 8.5.2015

Sraz u zimního stadionu v pátek 9:30 hod.
Trasa: KM -> Kvasice -> Loděnice na Bágráku (opékání) – (trasa vede převážně přes cyklostezky).
S sebou : 30,- kč (cena zahrnuje špekáček + chleba + hořčice), dále kapesné dle žízně či chuti na limo, pivo, zmrzlinu.

POZOR!!! pro rodiče a děti – malé děti s doprovodem !!!

Doufáme, že počasí bude příznivé a na všechny se moc těšíme.

O cenu starosty města Kroměříže 2015

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 7.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 7.-8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 9.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Stt – 4.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Lat – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 9.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Stt – 4.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 7.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-C-Stt – 4.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 6.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 2.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb – 17.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-II-Komb – 20.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 8.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 4.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Hobby-Junior-I-Komb – 9.-10.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Hobby-Junior-II-Komb – 10.místo
Pospíšil Jiří-Mrázková Petra – Hobby-Junior-II-Komb – 13.místo
Pospíšil Jiří-Mrázková Petra – Hobby-Dospělí-Lat – 4.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Hobby-Dospělí-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Dospělí-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 15.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 13.-14.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 3.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Soustředění STT + LAT na Sokolském domě v Kroměříži – 1.5.2015

Den 1.5.2015 proběhne soustředění párů před sobotní soutěží „O cenu starosty města Kroměříže“

Rozvrh dne:
8:30 – 10:00 Individuální lekce
10:00 – 12:00 LAT seminář
12:00 – 16:00 Individuální lekce
16:00 – 18:00 STT seminář
18:00 – 21:00 Individuální lekce

Na všechny se moc Těší Monika Mihalíková, Kačka Kolmanová, Petr Zabystrzan a Radim Přádka.

Vyškov 2015

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 7.-9..místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Stt – 1.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 4.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb – 17.-18.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 7.-8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Grand Prix – Hradec Králové

Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 6.-7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Stt – 6.-7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Lat – 6.-7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Čokoládová cena – Spytihněv u Zlína

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 3.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 10.-11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb. – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 3.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Hobby-Junior-I-Komb. – 5.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb. – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Břeclavská romance 2015

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 2.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 7.-8.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-II-Komb. – 7.-8.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 12.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Děti-II – 9.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 14.-15.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Přáslavický pohár 2015

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Stt – 3.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Lat – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 5.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senior-Lat – 4.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 14.-15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 15-16..místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 15-16..místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Brno Open 2015 (22.3.)

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 17.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Brno Open 2015 (21.3.)

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 20.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 9.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 17.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 13.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 9.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 4.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 9.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár města Šumperka

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 6.-7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 10.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb – 7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 9.-10.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb – 16.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 11.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 6.-8.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-C-Stt – 8.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 13.-14.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 15.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II – 10.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II – 14.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková – Mládež – 24.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Do 21let – 5.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Dospělí – 19.-20.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Pohár TK AD Praha

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 4.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Zimní cena-Brno

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 10.-11.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 12.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 10.-11.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 13.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 14.-16.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-C-Stt – 9.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 20.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Lat – 8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

CRYSTAL CUP – Ostrava

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Stt – 1.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Lat – 3.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční večírek 2014

Srdečně zveme všechny členy klubu, jejich rodiče a přátele na každoroční „Vánoční večírek“ konaný dne 20.12.2014 v areálu loděnice na Bágráku od 17:00 hod. Podarujeme se drobnými dárečky, něco pojíme a popijeme a snad si i zatancujeme 🙂

Na všechny se moc těšíme

Kateřina Kolmanová a Radim Přádka

Vánoční Akademie 2014

Zveme všechny rodiče a přátele tanečníků KST Swing na přehlídku ukázek standardních a latinskoamerických tanců, která se koná dne 18.12.2014 na Domu kultury v Kroměříži v 18:00 hod.

Za KST Swing Radim Přádka a Kateřina Kolmanová

Kroměřížský taneční festival 2014

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Lat – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 5.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 12.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 6.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-C-Stt – 2.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-B-Lat – 12.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-Lat – 11.-12.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 20.-22.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 5.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 23.-24.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-II-Komb – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 5.-6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-II-Komb – 6.-7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 16.-17.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 13.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-II-Komb – 18.-20.místo

Děkujeme všem členům klubu a rodičům za pomoc při organizaci Tanečního festivalu a přípravě Galavečera tanečního sportu.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční cena Fortuny 2014 – Zlín

Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 14.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kometa Dynasit Cup 2014 – Brno

Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-B-Lat – 10.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-I-Stt – 4.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-I-Lat – 4.místo

Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 14.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

MISTROVSTVÍ MORAVY – BRNO

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Jun-II-B-Lat – 10.-11.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 10.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Všetulskou lentilku – Holešov

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Jun-II-B-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-II-Komb – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.