Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 4.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 1.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 5.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Výsledky soutěží
Podzimní cena města Vyškova
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 8.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 12.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 6.místo Malčík Petr-Sozanská Natália – …
Pohár královského města Slaný – 2. ročník
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 6.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Podzimní CUP 2016 – Zdounky u Kroměříže
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 7.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 6.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 8.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
České Budějovice Open 2.ročník
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 4.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 3.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 7.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – …
Mistrovství ČR družstev 2016 – Brno
Junioři – 9.místo Družstvo Stt: Červenák David-Stoklasová Julie – 1.pár Buzáš Marek-Petlachová Nikola – 2.pár Prokša Nikolas-Prokšová Emma – 3.pár Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – 4.pár …
Kometa Low Cost – Brno
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 5.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 3.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 8.místo Mihók David-Ptáčková Julie – …
Taneční festival TK GRADACE
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 15.-16.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 9.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 6.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
CENA PRASKAČKY
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 10.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 6.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 3.místo – zisk třídy C …
O pohár barona Trencka – BRNO
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Stt – 13.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 7.-8.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 7.místo Malčík Petr-Sozanská Natália – …
Jaro a Jaro Junior 2016 – Mikulov
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 3.místo zisk třídy C Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 8.místo Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo Mihók …
SPARTA CUP 2016 – Praha
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 11.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 5.místo Pohárová soutěž Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-A-M-Stt – 20.-21.místo Našemu páru …
Cena SVČ a města Hodonína
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 6.místo Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 5.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo zisk třídy C Tesařík …
Kladenský pohár 2016 – 4. ročník
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Stt – 3.místo zisk třídy A Páru blahopřejeme k umístění a zisku nové třídy A.
Jarní kvítek 2016 – Brno
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 1.místo zisk třídy „C“ Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 4.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 11.místo Hoza …
OK Dance Open 2016 – Olomouc
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Mládež-Lat – 10.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Tábor OPEN 17. ročník
sobota 21.5. Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 4.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 12.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 7.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková …
Májová cena města Vyškova 2016
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 4.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo zisk třídy B Malčík …
Cena města Benešova
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 21.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT
sobota 7.5.2016 Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 6.místo Malčík Michal-Stoklasová …
Jarní cena města Třebíče
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 2.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 4.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Hlučínská lilie 2016
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
O cenu Sokola Kroměříž 2016
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 2.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
O pohár klubu sportovního tance Swing Kroměříž
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 10.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Mistrovství ČR v 10-ti tancích – Zlín
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I – 12.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II – 20.místo Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Veľká cena Záhoria – Bratislava
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – …
O Hořickou trubičku 2016
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 10.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 4.místo Našemu páru děkujeme za …
Blanenský Danza Cup
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu – Zlín 2016
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 10.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Dance cup 2016 – Drnovice
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 6.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 8.-9.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 4.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – …
Břeclavská romance 2016
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 1.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 1.místo Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 5.místo Hoza Tomáš-Balášová Barbora – …
Mistrovství jižních Čech 2016
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 2.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 8.-9.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Brno Open 2016
19.3.2016: Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 17.místo Apolenář Miroslav & Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 20.-21.místo WDSF-World-Open-Lat: …
Mistrovství ČR – STT – 2016 – Praha
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I – 24.-26.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II – 21.-23.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Mládež – 22.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
O pohár města Šumperka
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 13.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-Stt – 21.místo Hložek Roman-Hložková Eva – …
Říčanský pohár 2016 – 39. ročník
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 7.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 4.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O Žďárský pohár 2016
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 1.místo-získaná třída B Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 9.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková …
Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016 – Olomouc
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-Lat – 7.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-Lat – 16.-17.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Mládež-Lat – 19.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – …
Sněhová vločka – O pohár Mistra Yody – BRNO
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 8.-10.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …