Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – …
O Hořickou trubičku 2016
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 10.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 4.místo Našemu páru děkujeme za …
Blanenský Danza Cup
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu – Zlín 2016
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 10.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Dance cup 2016 – Drnovice
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 6.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 8.-9.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 4.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – …
Břeclavská romance 2016
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 1.místo Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 1.místo Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 5.místo Hoza Tomáš-Balášová Barbora – …
Mistrovství jižních Čech 2016
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 2.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 8.-9.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Brno Open 2016
19.3.2016: Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 17.místo Apolenář Miroslav & Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 20.-21.místo WDSF-World-Open-Lat: …
Předvelikonoční soustředění STT/LAT
Dne 23.-24.3.2016 proběhne soustředění STT/LAT na Sokolském domě a Domě kultury Kroměříž. Podrobný rozpis soustředění v sekci Kalendář: http://www.kstswing.cz/cal/ Cena 200,-Kč na osobu za oba …
Mistrovství ČR – STT – 2016 – Praha
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I – 24.-26.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II – 21.-23.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Mládež – 22.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
O pohár města Šumperka
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 13.místo Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-Stt – 21.místo Hložek Roman-Hložková Eva – …
Říčanský pohár 2016 – 39. ročník
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 7.místo Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 4.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O Žďárský pohár 2016
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 1.místo-získaná třída B Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 9.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková …
Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016 – Olomouc
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-Lat – 7.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-Lat – 16.-17.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Mládež-Lat – 19.místo Mikula Matěj-Beňová Samanta – …
Sněhová vločka – O pohár Mistra Yody – BRNO
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 8.-10.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Soustředění – Příprava na MČR v latinskoamerických tancích 2016 – Kroměříž
CRYSTAL CUP 2015 – Ostrava
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 9.místo Vysloužil Radim-Sedláková Tereza Dospělí-A,M-Lat – 5.místo Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
O Žlutého Smajlíka – soutěž Moravskoslezské diviz – Ostrava
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 1.místo-zisk třídy A Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 1.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-C-Lat – 1.místo Hložek Roman-Hložková …
KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 6.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 15.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – …
Podzimní cena KST Silueta Praha a TK AMICIA DANCE
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 3.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 4.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-C-Lat – 3.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Dynasit Kometa Cup 2015 – Brno
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 2.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 9.místo Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – …
Vánoční soustředění 2015 – Roštín – Příprava na MČR v Latinskoamerických tancích
Propozice – Vánoční soustředění 2015-Roštín Přihláška – Vánoční soustředění 2015-Roštín
Holický kramflíček 22. ročník
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 1.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Cena SVČ a města Hodonína
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 11.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 14.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-II-D-Lat – 6.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Podzimní CUP 2015 – Nezamyslice
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 12.-14.místo Štec Marek-Štecová Monika – …
Velká cena města Berouna 2015 – 18. ročník
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt- 7.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat- 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 15.-16.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Stt – 5.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 3.místo Hložek Roman-Hložková Eva – …
O cenu starosty obce Rapotín „2. ročník“
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
O pohár starosty města Uherské Hradiště
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo – gratulujeme k třídě C Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 15.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – …
Podzimní cena města Vyškova
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 7.-8.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 13.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 8.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Cena města Týnec nad Sázavou
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 11.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 6.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Platba členských příspěvků
Prosím proveďte kontrolu plateb členských příspěvků tanečního klubu. Tyto měly být uhrazeny do 15.10.2015. Děkujeme za pochopení. Vedení KST Swing
O zbraslavskou loutku (Přebor ČOS) – Praha
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 13.-14.místo Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Stt – 3.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
Blanenský Danza Cup – 2015
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.-10.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 11.-12.místo Červenák David-Stoklasová Julie – …
Czech Dance Open Ostrava 2015
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-Stt – 15.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-Lat – 13.místo Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.
České Budějovice Open 1.ročník
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 1.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 10.místo Našemu páru děkujeme za …
MČR Družstev 2015 – Zlín
Junior-Latina – 4.místo Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie Mikula Matěj-Beňová Samanta Haldina Josef-Kolajová Monika Prokša Nikolas-Prokšová Emma Našim párům obrovská gratulace za krásné umístění a poděkování za …
Taneční festival TK GRADACE – TLD 2015
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.místo Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 3.místo Malčík Michal-Stoklasová Klára – …
Prague Open 2015
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – RS-Adults-Lat – 7.místo Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – WO-Adults-Lat – 31.-32.místo Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-Lat – 33.-35.místo Všem párům děkujeme za …