14.04.2019 – Brněnský drak – Memoriál Vladimíra Buryana (90 let) – BRNO

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Stt – 11.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Lat – 13.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 2.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 8.-11.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

13.04.2019 – Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv u Zlína

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Stt – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 6.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-C-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-B-Lat – 9.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

07.04.2019 – Blanenský Danza Cup – Blansko

Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 1.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 2.místo zisk třídy „B“
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-C-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Mládež-B-Lat – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 5.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Mládež-B-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Slovenčíková Aneta – Dospělí-B-Stt – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

06.04.2019 – TREND CUP 2019-Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu – Ostrava

Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 12.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-II-Stt – 18.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 17.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – TL-Junioři-II-Lat – 23.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-II-Stt – 12.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-II-Lat – 16.místo

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Stt – 7.-8.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-C-Lat – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

31.03.2019 – Velká cena města Brna – postupová soutěž třídy A

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Stt – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Bartošeková Irena – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Bartošeková Irena – Senioři-I-A-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-B-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

30.03.2019 – Mistrovství ČR – kombinace 10 tanců 2019 – Roudnice nad Labem

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I – 10.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-I – 16.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I – 19.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I – 21.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II – 29.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

24.03.2019 – „Moravskoslezská taneční liga 2019“ – Memoriál Rudolfa Černého – Havířov – Horní Suchá

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-D-Stt – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-II-D-Stt – 1.místo zisk třídy „C“
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 9.-10.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 6.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Stt – 7.místo
Krajský Šimon_Samuel-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Lat – 8.-10.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.