27.10.2018 – O pohár starosty města Uherské Hradiště

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Chudárková Barbora – Junioři-II-C-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

13.10.2018 – Podzimní CUP 2018 – Zdounky u Kroměříže

Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 1.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

29.09.2018 – Kyjovský taneční festival ve sportovním tanci – TK ORION 2018

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo zisk třídy B
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-I-D-Stt – 2.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.-7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

22.09.2018 – Taneční festival TK GRADACE 2018 – Taneční liga Juniorů a Mládeže a TL Dospělých – Otrokovice

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.-8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 11.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

15.09.2018 – Babí léto ve Starletu – BRNO

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Stt – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-D-Lat – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 5.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 7.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junior-I-D-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

26.08.2018 -Memoriál Dr. Miroslava Hýži 2018 – Dolany – Véska

Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 13.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 20.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 15.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 19.místo
Ščepka Matěj-Gertnerová Kristýna – TL-Junioři-I-Lat – 22.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.