KOMETA LOW COST – Brno

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Stt – 7.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-D-Lat – 6.-7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu města Hluk

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 11.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Májová cena města Vyškova 2018

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 2.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

STARLET – 50 let TŠ, 60 let TK – BRNO

Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb – 1.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 6.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Cenu Dance Studia Starlight – Spytihněv u Zlína

5.5.2018

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Děti-II-E-Komb. – 2.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 2.místo

6.5.2018

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-B-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

TANEČNÍ LIGA MORAVSKOSLESZKÉ DIVIZE – Hlučínská lilie 2018

Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.