Čokoládová cena DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv u Zlína

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 2.místo zisk třídy B
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 7.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 10.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Stt – 3.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – Junioři-I-E-Lat – 3.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár primátora Města Zlína a hejtmana Zlínského kraje

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Stt – 11.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 7.-8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-B-Stt – 6.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb. – 2.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 3.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 8.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Stt – 5.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-II-E-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

TREND CUP 2018, Taneční liga juniorů a mládeže v tanečním sportu – Ostrava

Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 14.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 16.-17.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 15.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Lat – 5.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.