Velká cena města Kojetína 2018

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 2.místo zisk třídy B
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-B-Lat – 12.-13.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 11.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 2.místo zisk třídy B
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-II-B-Lat – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 10.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Stt – 8.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – Dospělí-A-Lat – 1.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb. – 3.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb. – 6.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-Komb. – 2.místo
Hossain-Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-E-Komb. – 6.místo
Hošek Dominik-Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-komb. – 6.místo
Hošek Dominik-Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-komb. – 12.-13.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – TPV-Děti-II-Komb. – 1.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – TPV-Junioři-I-Komb. – 1.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Komb. – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-II-Stt – 4.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství České republiky v 10 tancích – Kojetín 24.3.2018

Junioři I
Červenák David-Stoklasová Julie – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – 10.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – 14.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům, zvukařům, osvětlovačům, spol. TVCOM.cz a dalším, kteří se podíleli na přípravě sálu a na hladkém průběhu soutěžního dne.
Městu Kojetín děkujeme za příjemné prostředí sportovní haly. Všem sponzorům děkujeme za příspěvky a dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Memoriál Rudolfa Černého – Havířov – Horní Suchá

Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-B-Lat – 9.místo
Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-OST – 4.místo

Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Břeclavská romance 2018

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-II-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.-7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Stt – 6.-7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-C-Lat – 2.místo – zisk třídy B
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 1.místo – zisk třídy C

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR ve standardních tancích 3.-4.3.2018

Junioři I
Červenák David-Stoklasová Julie – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – 11.-12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – 20.místo

Senioři I
Štec Marek-Štecová Monika – 22.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – 23.-24.místo

Senioři II
Štec Marek-Štecová Monika – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.