Velká cena MZ Dance Team – 5.ročník – Praha

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 3.místo
Ptáčková Lída – TPV-Děti-I-OST – 3.místo
Ptáčková Lída – TPV-Děti-II-OST – 5.místo

Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční cena Fortuny 2017 s GALAVEČEREM – Kongresové centrum – Zlín

Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb – 9.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-Komb – 4.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb – 7.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kroměřížský taneční festival Klubu sportovního tance Swing Kroměříž 2017

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 26.-27.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 12.-14.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo zisk třídy B
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-I-E-Komb – 8.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – Děti-II-E-Komb – 11.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-I-E-Komb – 5.místo
Hossain Selsdon Kaiem-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-E-Komb – 7.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – Děti-I-E-Komb – 9.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – Děti-II-E-Komb – 14.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-I-E-Komb – 7.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-II-E-Komb – 11.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Stt – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – Junioři-I-E-Lat – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Lat – 2.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-I-Komb – 8.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-II-Komb – 10.místo
Zlámal Milan-Kolmanová Julie – TPV-Děti-II-Komb – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 14.-15.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 16.-17.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Junioři-II-Lat – 13.místo (odstoupil-zranění)
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Stt – 9.-10.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Lat – 8.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR v tanečním sportu – Družstva – Brno

Junioři-LAT – 7.místo

1.pár – Červenák David-Stoklasová Julie
2.pár – Mihók David-Ptáčková Julie
3.pár – Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora
4.pár – Malčík Michal-Stoklasová Klára

Junioři-STT – 8.místo

1.pár – Červenák David-Stoklasová Julie
2.pár – Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora
3.pár – Malčík Michal-Stoklasová Klára
4.pár – Bečica Vojtěch-Michálková Kristýna

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dvectis Kometa Cup 2017 – Brno

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 19.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 15.-16.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 35.-37.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 10.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 29.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 24.-26.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Stt – 31.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 31.-34.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Stt – 19.-22.místo
Zaorálek Jakub-Kolmanová Barbora – TL-Mládež-Lat – 8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.