O pohár barona Trencka – BRNO

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 13.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 17.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Velká cena města Kojetín

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 19.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 9.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 1.místo zisk třídy B
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-I-Komb. – 3.místo
Tučapec Adam-Horká Marie Anna – TPV-Děti-I-Komb. – 5.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-I-Komb. – 8.-9.místo
Behanec Adam-Tkáčová Sofie – TPV-Děti-I-Komb. – 8.-9.místo
Vavřina Rostislav-Poláčková Beáta – TPV-Děti-I-Komb. – 10.místo
Mlčoch Oliver-Fornálová Nella – TPV-Děti-II-Komb. – 7.místo
Hošek Dominik-Vágnerová Viktorie – TPV-Děti-II-Komb. – 8.místo
Tučapec Adam-Horká Marie Anna – TPV-Děti-II-Komb. – 9.místo
Behanec Adam-Tkáčová Sofie – TPV-Děti-II-Komb. – 10.místo
Vavřina Rostislav-Poláčková Beáta – TPV-Děti-II-Komb. – 12.místo
Acosta Manuel-Žurovská Adéla – TPV-Děti-II-Komb. – 13.místo
Ptáčková Lída – Děti-I-OST – 1.místo
Ingrová Karolína – Děti-I-OST – 2.místo
Ingrová Kateřina – Děti-I-OST – 3.místo
Bartoňová Tereza – Děti-I-OST – 4.místo
Petříková Eliška – Děti-I-OST – 5.místo
Judasová Nela – Děti-I-OST – 6.místo
Drápalíková Sofie – Děti-I-OST – 7.místo
Matušínská Anna – Děti-I-OST – 8.místo
Hýsková Ema – Děti-I-OST – 9.místo
Kopecká Veronika – Děti-I-OST – 10.místo
Válková Emma – Děti-I-OST – 11.místo
Kolmanová Julie – Děti-II-OST – 2.místo
Ptáčková Lída – Děti-II-OST – 5.místo
Ingrová Karolína – Děti-II-OST – 6.místo
Smetanová Andrea – Děti-II-OST – 7.místo
Urbánková Marie – Děti-II-OST – 9.místo
Lidincová Karolína – Děti-II-OST – 10.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Stt – 2.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Lat – 4.místo
Pascarella Tom-Sozanská Natália – TPV-Junioři-I-Komb. – 2.místo
Hnízdil Matěj-Kolmanová Julie – TPV-Junioři-I-Komb. – 6.místo
Kolmanová Julie – TPV-Junioři-I-OST – 2.místo
Lidincová Karolína – TPV-Junioři-I-OST – 7.místo
Smetanová Andrea – TPV-Junioři-I-OST – 8.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům i jednotlivcům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.