O cenu města Hluk

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-C-Lat – 8.-9.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-C-Lat – 12.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 4.místo
Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 7.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 8.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Tábor OPEN 18. ročník

Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Liga moravskoslezské divize – OLOMOUC

20.5.2017
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 8.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 1.místo zisk třídy C
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 7.-8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 3.místo

21.5.2017
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 10.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Májová cena města Vyškova 2017

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 9.-10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 8.-9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 13.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 11.-12.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 7.-8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 5.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv

6.5.2017
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.-6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 10.-11.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 12.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 12.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo

7.5.2017
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 4.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.