Hlučínská lilie 2017

29.4.2017
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 1.místo
30.4.2017
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-C-Lat – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Marendi 2017- Nymburk

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.-7.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 2.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 11.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 13.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 15.-17.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 7.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 13.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – TL-Junioři-I-Lat – 24.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 8.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 16.-18.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 17.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční liga Moravskoslezské divize 2017 „O pohár primátorky města Havířov“

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Cena KTS Příbram

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 4.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 10.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 10.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár hejtmana Zlínského kraje a primátora Města Zlína

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 9.-10.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Stt – 19.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 12.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 13.-14..místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 18.-19..místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

DANCE CUP 2017 – Drnovice

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 9.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 11.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 5.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-C-Stt – 5.-7.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 5.-6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

TREND CUP 2017-Ostrava

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 19.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Stt – 9.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – TL-Junioři-I-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 7.-9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Lat – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 17.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 19.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

01.-02.04.2017 – Brno Open 2017

Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – WDSF-Děti-II-Lat – 11.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – WDSF-Děti-II-Lat – 5.místo
Matěj Mikula-Samanta Beňová – WDSF-Mládež-Lat – 35.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.