Břeclavská romance 2017

Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 8.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 10.-12.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 1.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Lat – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Ghepardo Open 2017 – II. ročník – Kladno

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Lat – 5.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Čokoládová cena – Spytihněv

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 6.místo
strong>Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 11.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Stt – 19.-20.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-I-D-Lat – 3.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Stt – 13.místo
Malčík Petr-Krejčířová Julie – Junioři-II-D-Lat – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Dospělí-B-Lat – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár města Šumperka

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Stt – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Stt – 15.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-D-Lat – 9.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Jarní cena TK Olymp Olomouc – Dolany Véska

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Dospělí-A-Lat – 9.-10.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-Stt – 15.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.