Pohár TK AMICIA DANCE PRAHA a KST Silueta Praha o.p.s.aneb Praha tancem oděná II

Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 14.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 9.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 8.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A-Stt – 10.-11.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A-Stt – 9.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-A-Stt – 8.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Memoriál PhDr. Miroslava Hýži 2016 – Olomouc

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 14.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Stt – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční liga Moravskoslezské divize – 5. ročník soutěže „O žlutého smajlíka“

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 14.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 7.-8.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Stt – 16.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Stt – 11.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Lat – 18.-19.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 11.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 3.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-C-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dvectis Kometa Cup 2016 – Brno 6.11.2016

Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 5.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-II-E-Komb. – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – TL-Junioři-I-Lat – 15.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Stt – 14.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – TL-Junioři-II-Lat – 12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dvectis Kometa Cup 2016 – Brno 5.11.2016

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 7.-8.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 19.-20.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 9.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Stt – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Lat – 1.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár starosty města Uherské Hradiště

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Stt – 6.-7..místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 8.-9.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-C-Stt – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Kometa Low Cost – Brno

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 8.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Velká cena Tábora 18. ročník

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 7.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 5.-6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu starosty obce Rapotín „3. ročník“

Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 12.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.