O cenu TK Orel Telnice

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 5.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-A_Stt – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-A_Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní cena města Vyškova

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 12.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 6.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Lat – 8.-10.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Stt – 12.-14.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 15.-16.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 7.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní CUP 2016 – Zdounky u Kroměříže

Červenák David-Stoklasová Julie – Junioři-I-C-Stt – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junioři-I-C-Lat – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Stt – 6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junioři-II-B-Lat – 4.místo
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – Junioři-II-C-Stt – 12.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 17.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-I-D-Lat – 7.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junioři-II-D-Lat – 12.-13.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junioři-I-E-Komb. – 5.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

České Budějovice Open 2.ročník

Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junioři-II-C-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Stt – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-C-Lat – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-C-Lat – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 5.-6.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo zisk třídy A

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR družstev 2016 – Brno

Junioři – 9.místo

Družstvo Stt:
Červenák David-Stoklasová Julie – 1.pár
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – 2.pár
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – 3.pár
Bečica Vojtěch-Bednářová Vanessa – 4.pár

Družstvo Lat:
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – 1.pár
Červenák David-Stoklasová Julie – 2.pár
Malčík Michal-Stoklasová Klára – 3.pár
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – 4.pár

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.