Jarní kvítek 2016 – Brno

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 1.místo zisk třídy „C“
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 11.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 2.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Tábor OPEN 17. ročník

sobota 21.5.
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 12.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 7.-8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo zisk třídy C

neděle 22.5.
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-C-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 14.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 5.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Májová cena města Vyškova 2016

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo zisk třídy B
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 5.-6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 8.-9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 8.-9.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 13.-14.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 11.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 12.-14.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 6.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junior-I-E-Komb. – 7.-8..místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT

sobota 7.5.2016
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 8.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 4.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 13.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb. – 5.místo

neděle 8.5.2016
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Stt – 5.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Lat – 2.místo nová třída A
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-II-C-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Valčík – 13.-17.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 12.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 5.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Valčík – 9.-12.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Hlučínská lilie 2016

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.-10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Lat – 11.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Stt – 1.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.