O cenu Sokola Kroměříž 2016

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb. – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 2.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junior-I-E-Komb. – 2.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Stt – 4.místo
Kučera Jakub Jan-Šišková Hana Anna – Dospělí-B-Lat – 3.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 8.-9.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senioři-I-B-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 12.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 2.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár klubu sportovního tance Swing Kroměříž

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-C-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 10.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 11.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 6.-8.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-B-Lat – 4.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Děti-II-E – 7.místo
Mihók David-Ptáčková Julie – Junior-I-E-Komb. – 7.-8.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb. – 6.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb. – 2.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem sponzorům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Veľká cena Záhoria – Bratislava

Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Lat – 2.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Hořickou trubičku 2016

Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 10.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-C-Lat – 4.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.-10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 9.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 13.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 8.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 2.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 4.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 6.-7.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Taneční liga juniorů, mládeže a dospělých v tanečním sportu – Zlín 2016

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Stt – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-D-Lat – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 10.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 17.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Lat – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Stt – 5.místo
Kučera Jakub_Jan-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 8.-9.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Mládež-Lat – 9.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-D-Lat – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 4.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 13.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Dance cup 2016 – Drnovice

Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 8.-9.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Stt – 4.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Stt – 6.-7.místo
Hoza Tomáš-Balášová Barbora – Dospělí-D-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 12.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Stt – 5.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Lat – 5.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.