O pohár města Šumperka

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Stt – 9.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 7.-8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo – zisk třídy B
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 3.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-II-E-Komb – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-D-Lat – 8.-9..místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Dospělí-B-Stt – 1.místo – zisk třídy A
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 9.-11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha

Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 13.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – TL-Senioři-Stt – 21.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-D-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Stt – 13.-14.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-II-D-Stt – 7.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senioři-I-D-Lat – 13.-14.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 17.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 6.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O Žďárský pohár 2016

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 1.místo-získaná třída B
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 9.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 4.místo
Haldina Josef & Kolajová Monika – Dospělí-B-Stt – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 8.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senioři-Lat – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích 2016 – Olomouc

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-Lat – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-Lat – 16.-17.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Mládež-Lat – 19.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Mládež-Lat – 23.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Dospělí-Lat – 11.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme ke skvělým výsledkům.