O Žlutého Smajlíka – soutěž Moravskoslezské diviz – Ostrava

Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 1.místo-zisk třídy A
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-C-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

KROMĚŘÍŽSKÝ TANEČNÍ FESTIVAL 2015

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-C-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 6.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 7.-8.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 9.-10.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Stt – 9.-10.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 13.-14.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 5.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 13.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 8.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Junior-II-Lat – 11.-12..místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Komb – 3.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 7.-8.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Junior-I-E-Komb – 8.-9.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 9.-10.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 7.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Junior-I-E-Komb – 4.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Junior-II-E-Komb – 5.místo
Buzáš Marek-Petlachová Nikola – Junior-II-E-Komb – 3.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-Lat – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senior-E-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senior-E-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 16.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Senior-I-B-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 9.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 4.místo

Děkujeme všem tanečníkům, rodičům a dalším, kteří se podíleli na hladkém průběhu soutěžního dne.
Všem partnerům děkujeme za dary do soutěže.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.