Dynasit Kometa Cup 2015 – Brno

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-C-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 9.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 14.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 2.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-I-E – 8.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 14.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 19.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junir-I-E-KOMB – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 10.-11.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 6.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Junior-II-Lat – 11.-13.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Cena SVČ a města Hodonína

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 11.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 14.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-II-D-Lat – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 3.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-I-E – 6.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 12.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 11.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní CUP 2015 – Nezamyslice

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 12.-14.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 12.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 7.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 2.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Děti-II-E – 7.místo
Malčík Petr-Sozanská Natália – Junior-I-E-Komb – 5.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Pohár tanečního klubu AMICIA DANCE Praha

Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 15.-16.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-B-Stt – 5.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senioři-I-C-Lat – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 15.-16.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-B-Stt – 4.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senioři-I-D-Lat – 2.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu starosty obce Rapotín „2. ročník“

Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 7.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 2.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Komb – 4.místo
Hoza Tomáš-Konečná Natalie – Dospělí-E-Stt – 1.místo
Hoza Tomáš-Konečná Natalie – Dospělí-E-Lat – 1.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Dospělí-E-Stt – 5.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Dospělí-E-Lat – 5.-6.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.