O pohár starosty města Uherské Hradiště

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo – gratulujeme k třídě C
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Stt – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 6.-9.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 9.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 1.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Komb – 6.-8.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 10.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Senior-E-Stt – 1.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní cena města Vyškova

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 7.-8.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 13.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 8.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 15.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-I-E – 5.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 7.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-I-E – 11.místo
Mihók David-Němčík Adéla – Děti-II-E – 16.-17.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup – 2015

Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Stt – 8.-10.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Děti-II-D-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Stt – 11.-12.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Junior-I-D-Lat – 13.-15.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-C-Lat – 18.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 8.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt- 8.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 11.-12.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Děti-II-E – 4.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Stt – 6.místo
Malčík Michal-Stoklasová Klára – Junior-I-E-Lat – 5.místo
Hoza Tomáš-Konečná Natalie – Dospělí-E-Stt – 3.místo
Hoza Tomáš-Konečná Natalie – Dospělí-E-Lat – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-E-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Dospělí-E-Lat – 1.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Dospělí-E-Stt – 12.místo
Zedníček Daniel-Balášová Barbora – Dospělí-E-Lat – 9.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

České Budějovice Open 1.ročník

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-C-Lat – 10.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.