Soustředění STT + LAT na Sokolském domě v Kroměříži – 1.5.2015

Den 1.5.2015 proběhne soustředění párů před sobotní soutěží „O cenu starosty města Kroměříže“

Rozvrh dne:
8:30 – 10:00 Individuální lekce
10:00 – 12:00 LAT seminář
12:00 – 16:00 Individuální lekce
16:00 – 18:00 STT seminář
18:00 – 21:00 Individuální lekce

Na všechny se moc Těší Monika Mihalíková, Kačka Kolmanová, Petr Zabystrzan a Radim Přádka.

Vyškov 2015

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-C-Lat – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 7.-9..místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Stt – 1.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 4.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb – 17.-18.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 7.-8.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Grand Prix – Hradec Králové

Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 7.-8.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 6.-7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Stt – 6.-7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Lat – 6.-7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Čokoládová cena – Spytihněv u Zlína

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 3.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 6.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – Dospělí-B-Lat – 10.-11.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 2.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb. – 2.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb. – 3.místo
Liška Patrik-Buňková Petra – Hobby-Junior-I-Komb. – 5.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb. – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Břeclavská romance 2015

Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 2.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 7.-8.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-II-Komb. – 7.-8.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 12.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Děti-II – 9.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 14.-15.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.