Přáslavický pohár 2015

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Stt – 3.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-II-Lat – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 5.místo
Apolenář Miroslav-Kratochvílová Jitka – TL-Senior-Lat – 4.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 14.-15.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 1.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 15-16..místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 15-16..místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Brno Open 2015 (22.3.)

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 17.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 3.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Brno Open 2015 (21.3.)

Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 20.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 9.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 17.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 13.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 9.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 4.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 9.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O pohár města Šumperka

Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Stt – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-I-D-Lat – 6.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Stt – 6.-7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Junior-II-D-Lat – 10.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Stt – 8.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-I-D-Lat – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Stt – 3.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Junior-II-D-Lat – 5.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-I-Komb – 7.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 9.-10.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-I-Komb – 16.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-I-Komb – 11.místo
Vláčil Martin-Prachařová Tereza – Dospělí-D-Lat – 6.-8.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-C-Stt – 8.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana_Anna – Dospělí-B-Lat – 13.-14.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 15.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Mistrovství ČR v latinskoamerických tancích

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Junior-II – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II – 10.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II – 14.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková – Mládež – 24.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Do 21let – 5.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – Dospělí – 19.-20.místo

Našim párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.