CRYSTAL CUP – Ostrava

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Stt – 1.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Lat – 3.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční večírek 2014

Srdečně zveme všechny členy klubu, jejich rodiče a přátele na každoroční „Vánoční večírek“ konaný dne 20.12.2014 v areálu loděnice na Bágráku od 17:00 hod. Podarujeme se drobnými dárečky, něco pojíme a popijeme a snad si i zatancujeme 🙂

Na všechny se moc těšíme

Kateřina Kolmanová a Radim Přádka

Vánoční Akademie 2014

Zveme všechny rodiče a přátele tanečníků KST Swing na přehlídku ukázek standardních a latinskoamerických tanců, která se koná dne 18.12.2014 na Domu kultury v Kroměříži v 18:00 hod.

Za KST Swing Radim Přádka a Kateřina Kolmanová

Kroměřížský taneční festival 2014

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Lat – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 5.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Stt – 12.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 6.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-C-Stt – 2.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-B-Lat – 12.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 8.místo
Vysloužil Radim-Sedláková Tereza – TL-Dospělí-Lat – 11.-12.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-B-Stt – 20.-22.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-B-Stt – 5.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-B-Stt – 23.-24.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 2.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-II-Komb – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 5.-6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Junior-II-Komb – 6.-7.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Děti-II – 10.místo
Malčík Michal-Parobková Samantha – Hobby-Junior-II-Komb – 16.-17.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Děti-II – 13.místo
Malčík Petr-Macháňová Eliška – Hobby-Junior-II-Komb – 18.-20.místo

Děkujeme všem členům klubu a rodičům za pomoc při organizaci Tanečního festivalu a přípravě Galavečera tanečního sportu.
Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Vánoční cena Fortuny 2014 – Zlín

Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-B-Stt – 3.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-I – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-II – 14.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.