O pohár starosty města Uherské Hradiště

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Jun-II-B-Lat – 6.-7.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 13.-15.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 4.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-I-Komb – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Junior-I-Komb – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Junior-II-Komb – 1.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 6.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-B-Stt – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu města Neratovic 2014 – Neratovice

Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Jun-I-Stt – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Jun-I-Lat – 3.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-I-B-Lat – 1.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Jun-II-Stt – 12.-14.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Jun-II-Lat – 8.-9.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cup – Blansko

Cheryn Denis-Šišková Hana-Anna – Dospělí-C-Stt – 5.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-B-Lat – 7.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Děti-II – 1.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Jun-II-Stt – 5.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Jun-II-Lat – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Jun-II-Stt – 1.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Jun-II-Lat – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 4.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 4.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Podzimní cup 2014 – Nezamyslice

Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Bečica Vojtěch-Mrhálková Natálie – Hobby-Junior-I-Komb – 4.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-C-Stt – 3.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-B-Lat – 12.-13.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 14.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Czech Dance Open 4.-5.10.2014 – Ostrava

Radim Přádka-Kateřina Kolmanová – Mistrovství světa profesionálů v showdance latinskoamerických tanců – 6.místo

WDSF Open:
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – JuniorI-Stt – 14.-15.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – JuniorI-Lat – 12.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – JuniorII-Stt – 20.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – JuniorII-Lat – 24.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.