TANČÍME SE STUDIEM ORIFLAME 838…ANEB RÁDI – BRNO – 25.5.2014

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-C-Stt – 4.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 10.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-C-Stt – 8.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-C-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Cena SVČ a města Hodonína – 24.5.2014

Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-D-Lat – 7.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-C-Stt – 7.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-I-Stt – 2.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – TL-Junior-I-Lat – 2.místo
Škoda Jan-Kolmanová Barbora – TL-Junior-I-Stt – 7.místo
Škoda Jan-Kolmanová Barbora – TL-Junior-I-Lat – 7.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 10.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 10.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – TL-Junior-II-Lat – 14.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – TL-Mládeže-Lat – 16.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Plavba za létem 2014

Datum: 20.červen-16:00 – 21.červen-11:00 2014
Místo: Loděnice na Bágráku Kroměříž
Cena: dospělí 170kč a děti 80Kč.

KST Swing Kroměříž pořádá rozloučení s taneční sezónou!!!
Budou připraveny hry a soutěže pro děti i rodiče…ugrilujeme selátko a steaky…pro děti točená kofola a pro velké zlatý mok a víno…s dobrou hudbou protancujeme celou noc:))) Spaní ve svých stanech u vody nebo v omezeném množství přimo v loděnici ve spacáku 🙂

Moc se na všechny těšíme Radim a Kačenka

Mistrovství ČR družstev 2014 – Otrokovice

Mikula Matěj-Beňová Samanta,Haldina Josef-Kolajová Monika,Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka,Škoda Jan-Kolmanová Barbora – Jun-Lat – 3.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta,Haldina Josef-Kolajová Monika,Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka,Škoda Jan-Kolmanová Barbora – Jun-Stt – 5.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta,Haldina Josef-Kolajová Monika,Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna,Cheryn Denis-Šišková Hana – Mládež-Lat – 6.místo
mcr_druzstva_2014_01
mcr_druzstva_2014_02

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění. Rodičům a všem ostatním děkujeme za vytvoření skvělé atmosféry na podporu našich družstev.

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv u Zlína – 4.5.2014

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-C-Stt – 3.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 8.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 5.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 2.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Junior-I-Komb – 4.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Junior-II-Komb – 3.místo
Bečica Vojtěch-Bradová Tereza – Hobby-Junior-I-Komb – 7.místo
Bečica Vojtěch-Bradová Tereza – Hobby-Junior-II-Komb – 6.místo
Červenák David-Stoklasová Julie – Hobby-Děti-neoficiální – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu DANCE STUDIA STARLIGHT – Spytihněv u Zlína – 3.5.2014

Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-C-Stt – 3.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Valčík – 8.-9.místo – pohárová soutěž
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-C-Stt – 2.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-C-Stt – 4.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Valčík – 11.-14.místo – pohárová soutěž
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Stt – 1.místo – získaná sk.B
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-C-Stt – 9.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-B-Lat – 12.místo
Komínek Martin-Bartošeková Karolína – Dospělí-B-Lat – 10.-11.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Dospělí-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.