Prvomájový výjezd na kola – 1.5.2014

Prvomájový výjezd na kola

1.5.2014 sraz na parkovišti před zimním stadionem v 9.00hod.

Trasa: KM -> Kvasice -> Záhlinické rybníky -> Loděnice na Bágráku (opékání) – (trasa vede převážně přes cyklostezky).
S sebou : 30,- kč (cena zahrnuje špekáček + chleba + hořčice), dále kapesné dle žízně či chuti na limo, pivo, zmrzlinu.

POZOR!!! pro rodiče a děti – malé děti s doprovodem !!!

Doufáme, že počasí bude příznivé a na všechny se moc těšíme.

Vzpomínka na Ing. Milana Štiavnického – Brno

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-C-Stt – 4.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 5.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Banja Luka Open 2014 – 26.4.2014 (Bosna a Hercegovina)

Skvělý výsledek našeho páru na zahraniční soutěži

Marian Hlaváč-Vendulka Hrnčiríková – WDSF-Junior-I-Stt – 1.místo
Marian Hlaváč-Vendulka Hrnčiríková – WDSF-Junior-I-Lat – 1.místo
Marian Hlaváč-Vendulka Hrnčiríková – WDSF-Junior-II-Lat – 4.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Blanenský Danza Cupa

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-C-Stt – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 8.místo

Našemu páru děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

O cenu starostky města Kroměříže 2014

Skvělé výsledky našich párů na domácí soutěži:

Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-C-Stt – 1.místo
Mikula Matěj-Beňová Samanta – Junior-II-B-Lat – 6.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Stt – 3.místo
Hlaváč Marian-Hrnčiríková Vendulka – Jun-II-B-Lat – 2.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 6.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 3.místo
Krejčíř Jan-Skácelová Vendula – Dospělí-D-Stt – 2.místo
Krejčíř Jan-Skácelová Vendula – Dospělí-D-Lat – 11.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-C-Stt – 7.místo
Cheryn Denis-Šišková Hana – Dospělí-B-Lat – 12.místo
Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-B-Stt – 6.místo
Komínek Martin-Bartošeková Karolína – Dospělí-B-Lat – 3.místo
Bečica Vojtěch-Bradová Tereza – Hobby-Děti-II – 3.místo
Bečica Vojtěch-Bradová Tereza – Hobby-Junior-II-Komb – 7.místo
Prokša Nikolas-Prokšová Emma – Hobby-Junior-II-Komb – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-C-Stt – 8.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Stt – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-D-Lat – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-C-Stt – 6.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-D-Lat – 13.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-C-Stt – 1.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 2.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Stt – 3.místo
Tesařík Zdeněk-Tesaříková Dagmar – Hobby-Senior-Lat – 1.místo

Děkujeme všem členům klubu a rodičům za pomoc při organizaci soutěže, všem párům za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Cena města Týnec nad Sázavou

Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-A-Lat – 12.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Stt – 10.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – TL-Junior-II-Lat – 7.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Hlučínská lilie 30. ročník

Štec Marek-Štecová Monika – Dospělí-I-C-Stt – 5.-6.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Dospělí-I-C-Stt – 7.místo
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-D-Lat – 2.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-D-Lat – 3.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-II-D-Lat – 1.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.

Nové www stránky KST Swing

Byly zprovozněny nové www stránky klubu. Nacházejí se na stejné adrese kstswing.cz. Jednotlivé sekce stránek se budou postupně odemykat po dokončení.

V provozu je už sekce Kalendář, kde naleznete kromě rozpisu tréninků i všechny akce KST Swing Kroměříž.

Šiřte tuto dobrou zprávu dále 🙂

Nové klubové teplákové soupravy

Ve dnech 8.4.2014 (od 17:15 hodin) a 10.4.2014 (od 18:15 hodin) proběhnou zkoušky velikostí klubových teplákových souprav. Je potřeba, aby se zájemci o soupravy (děti i s rodiči) dostavili v jednom z uvedených termínů. Děkujeme za pochopení.

Plánované akce klubu

O cenu starosty města Kroměříže – 19.4.2014 – DK
Klubový prvomájový výšlap – 1.5.2014 – Rodiče s dětmi
MČR družstev – Otrokovice – 17.5.2014
Den tance – 14.6.2014 – Velké náměstí
Závěrečná akademie – 19.6.2014 – DK
Plavba za létem – 20 – 21.6.2014 – Loděnice

Zlínský taneční festival 2014

Jurkovič Filip-Joachimczyková Anna – Dospělí-A-Lat – 18.místo
Vysloužil Radim-Niedobová Katarzyna – TL-Dospělí-Lat – 8.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Stt – 7.místo
Haldina Josef-Kolajová Monika – Junior-II-B-Lat – 1.místo
10253908_776532825691566_2188977237946077042_n
Hložek Roman-Hložková Eva – Senior-I-C-Stt – 1.místo
Štec Marek-Štecová Monika – Senior-I-C-Stt – 2.místo

Všem párům děkujeme za vzornou reprezentaci klubu a blahopřejeme k umístění.